Slevy:

- při nákupu nad 2000 Kč

poštovné ZDARMA


Kontakt

Jiří Melichar
Starochuchelská 29/6
159 00 Praha 5
tel: +420 724 888 727
IČ: 49664859
obchod@nutristar.cz

Výrobní závod a prodejna
Masarykova 975/4
252 19 Rudná u Prahy
Tel. +420 311 610 254 
Tel. +420 721 811 323 
Provozní doba prodejny: 
po - pá: 9:00 - 15:00 hod.

Prodejna se nachází v 1. patře.


Vstup do našich

dalších obchodů:


Naše další stránky:


Partnerské stránky:

Podporuje mojeID

DOTAZY A ODPOVĚDI » NAŠE ODPOVĚDI

Dotaz od: Marta

Děkuji za Vaši odpověď (viz předchozí dotaz), alespoň ty velmi obecné informace by tam mohly být? Pak je člověk musí guglit na jiných stránkách, přitom mají stejné podmínky, jako vy. Dnes je toho na trhu mnoho, tak si myslím, že si člověk spíš koupí tam, kde o výrobku napíšou víc a třeba ani nemusí být kvalitnější. No, mně to prostě na vašich stránkách trochu vadí, přitom se pak třeba o nějakém přípravku rozepíšete na celou stránku. Jinak sdílím váš názor na toto nesmyslné nařízení, díky za něj. Marta

Naše odpověď:

Dobrý den, jelikož jsme přímí výrobci doplňků stravy a sportovní výživy, musíme akceptovat platnou legislativu. V praxi je tomu tak, že my jako výrobní firma jsme několikrát v měsíci kontrolováni  státními úřady a tyto kontroly se samozřejmě zaměřují také na texty etiket a veškeré informace uváděné na našich internetových stránkách a na našich propagačních letácích. Zatím co většina firem působících na našem trhu výrobky pouze přeprodává, riziko jakékoliv kontroly je minimální, navíc u většiny firem nelze vůbec dohledat, kde vlastně sídlí a kdo je skutečným vlastníkem.

Tam, kde to legislativa povoluje, máme uvedeno o účinnosti výrobku mnohem více informací.

Pokud máte k nějakému dalšímu výrobku konkrétní dotazy, rádi jej zodpovíme.

Váš tým Nutristar

23.06.2013


Dotaz od: Marta

Dobrý den, můžete být konkrétnější u produktu Dental tabs? Především u jeho účinků? Jiné produkty si člověk může vyhledat jinde, ale tento jsem jinde neobjevila. Obecně totiž máte málo informací na co produkty jsou. Děkuji. Marta

Naše odpověď:

Dobrý den, paní Marto, bohužel jste neuvedla kontaktní mail, takže snad si přečtete naši odpověď zde.

Velice rádi bychom u našich produktů na našem e-shopu uváděli více informací o jejich účincích. Bohužel, můžeme uvádět pouze velmi omezené informace, neboť nová legislativa zavedená EU, která u nás platí od prosince 2012, lobuje za nadnárodní farmaceutické koncerny a snaží se potlačit prodej doplňků stravy.

Výrobek Dental tabs je koncipován tak, že jednak potlačuje rozvoj bakterií a tím vznik zubního kazu a navíc působí preventivně proti paradontóze. Jako účinné látky jsou použity xylitol a mentol, které působí právě proti růstu bakterií a vzniku zubního kazu, účinnost těchto látek byla v praxi mnohokrát potvrzena, důkazem jsou např. žvýkačky nebo některé zubní pasty. Dále bylo v praxi ověřeno, že koenzym Q10 má silné hojivé účinky a zpevňuje měkké tkáně a je účinnou látkou v boji s paradontózou.

Váš tým Nutristar

29.05.2013